Współpracujemy

Samorząd Uczniowski i pedagog szkolny - Pani Renata Galas, tak jak w ubiegłych latach, wraz z uczniami, ich rodzicami, nauczycielami i pozostałymi pracownikami naszego gimnazjum, mogli pomóc tym, którzy tego potrzebują. Spośród wielu rodzin wybraliśmy tą, w której były takie marzenia, które po części mogliśmy spełnić. Dzięki możliwości uczestniczenia w Szlachetnej Paczce możemy poczuć, jak bije nasze serce dla innych potrzebujących pomocy, wsparcia i miłości.

Serdeczne podziękowania i  życzenia dla wszystkich, którzy przyczynili się do szlachetnego gestu.

Do zobaczenia za rok.:)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
W ramach Akcji „1% DLA MOJEJ SZKOŁY” Gimnazjum zebrało łącznie 11 194,00 zł
Za kwotę 2546,00 zł zakupiono projektor multimedialny z zestawem instalacyjnym. Zainstalowany w pracowni projektor pozwala na uatrakcyjnienie formy prowadzonych zajęć, dzięki zastosowaniu nowoczesnych zajęć edukacji.

Za kwotę 8 648,00 zł zakupiono 4 zestawy Lego mindstorms EV3, zestaw Bioloid oraz 120 ogniw AA do zasilania zestawów. Programowane roboty pozwoliły utworzyć Szkolne Koło Robotyki, na którym uczniowie mogą ćwiczyć umiejętność budowania algorytmów sterowników, programowanie sterowników oraz podstawy konstrukcji mechanicznych.

DOTACJA POCHODZI ZE ŚRODKÓW PUBLICZNYCH W RAMACH WYKORZYSTANIA MECHANIZMU 1%.
AKCJA ZORGANIZOWANA PRZEZ STOWARZYSZENIE RODZICÓW NA RZECZ POMOCY SZKOŁOM „PRZYJAZNA SZKOŁA”.

Pobierz bezpłatny program PIT PROJEKT 2015!
Przekaż 1% podatku swojej szkole!

Dowiedz się więcej na stronie

Stowarzyszenie "Przyjazna Szkoła", www.ps.org.pl